Mateřská škola Šumice

Nejnovější aktualita

13.09.2021
Vážení rodiče, dne 13. října 2021 od 8:00 hod proběhne v mateřské škole vánoční fotografování. Lze společně fotit i sourozence. Váš zájem o fotografování závazně zapište, prosím, na vyvěšený seznam na nástěnce v MŠ nejpozději do 5. října. Ukázky fotografií najdete také na nástěnce. Děkujeme
více informací

Zdravíme děti od Sluníček,

komu se už podařilo zvládnou všechny úkoly a chtěl by další, máme pro Vás dobrovolné pracovní listy. Můžete si je stahnout zde na tomto odkazu: https://e-predskolaci.cz/2021/02/22/e-book-zdarma-jarni-sesit-pro-deti-a-jejich-rodice/ . Jedná se o Jarní sešit pro děti a jejich rodiče :). Doufáme, že se máte hezky, můžete nám zasílat fotografie, co všechno doma děláte, jak plníte námi zadné úkoly apod. ( magda.urubcikova@seznam.cz). Přejeme Vám hezké dny, s pozdravem Vaše paní učitelky :). 

Milé děti od Sluníček,

doufáme, že se Vám námi zadané úkoly daří úspěšně plnit. Kdo má zájem o dobrovolné plnění dalších pracovních listů - jen tak pro radost, můžete si je stahnout zde v souborech ke stažení. Těšíme se na Vás, mějte se hezky :). 

Doporučené webové stránky: 

http://www.e-predskolaci.cz/  (naleznete zde hezké pracovní listy za poplatky, ale i zdarma) 

http://www.predskolaci.cz/  (nejrůznější básničky, omalovánky, tvoření) 

https://www.pinterest.com/ (inspirace na tvoření a plno dalších činností)  

https://www.vesela-chaloupka.cz/ (pracovní listy pro předškoláky) 

 

Soubory ke stažení